Računalniki in avdio-video oprema

Prikaži:
Razvrsti po:
100BASE-FX MMF SC PCIe -10%

100BASE-FX MMF SC PCIe

Network Card ..

184.08€ 165.83€ Brez DDV: 135.93€

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless Left, USB -10%

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless Left, USB

GUMB ZA CAD PROFESIONALCESredinski gumb je zasnovan posebej za uporabnike CAD programov, ki potrebu..

154.70€ 139.37€ Brez DDV: 114.24€

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless, USB -16%

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless, USB

GUMB ZA CAD PROFESIONALCESredinski gumb je zasnovan posebej za uporabnike CAD programov, ki potrebu..

165.85€ 139.37€ Brez DDV: 114.24€

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB -11%

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB

Lastnosti: Kompaktna ergonomična oblika Namenski sredinski gumb za dostop do menija z bližnjicami P..

139.04€ 124.15€ Brez DDV: 101.76€

3Dconnexion CadMouse, USB -15%

3Dconnexion CadMouse, USB

Lastnosti: Miška s 7 gumbi Sredinski gumb nadomešča klik s koleščkom Stranska palčna gumba z QucikZ..

146.49€ 124.15€ Brez DDV: 101.76€

3Dconnexion SpaceMouse Compact -15%

3Dconnexion SpaceMouse Compact

Lastnosti: Patentiran 3Dconnexion 6-Degrees-of-Freedom (6DoF) senzor za enostavno manipuliranje s 3..

179.66€ 152.26€ Brez DDV: 124.80€

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise Kit -9%

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise Kit

SpaceMouse Enterprise: SpaceMouse Enterprise je ultimativni 3D navigator za profesionalno uporabo. U..

568.15€ 516.50€ Brez DDV: 423.36€

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise, USB -12%

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise, USB

Lastnosti: 6-osni senzor 12 inteligentnih funkcijskih tipk Barvni LCD zaslon za vizualizacijo tipk ..

534.07€ 468.48€ Brez DDV: 384.00€

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless, torbica, USB (2019) -10%

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless, torbica, USB (2019)

Lastnosti: Univerzalni USB sprejemnik za brezžično povezavo (2.4 GHz) 6-osni senzor QuickView navig..

425.11€ 382.98€ Brez DDV: 313.92€

3Dconnexion SpaceMouse PRO, USB -11%

3Dconnexion SpaceMouse PRO, USB

Lastnosti: 6-osni senzor QuickView navigacija Tipkovnični modifikatorji (Ctrl, Alt, Shift, Esc) 15 ..

386.96€ 345.50€ Brez DDV: 283.20€

3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit -15%

3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit

SpaceMouse Wireless s torbico: 3Dconnexion SpaceMouse Wireless je 3D navigator, ki z zanesljivo brez..

275.02€ 233.07€ Brez DDV: 191.04€

3Dconnexion SpaceMouse Wireless, torbica, UR (2018) -12%

3Dconnexion SpaceMouse Wireless, torbica, UR (2018)

Lastnosti: Patentiran 3Dconnexion 6-Degrees-of-Freedom (6DoF) senzor za enostavno manipuliranje s 3..

201.61€ 176.85€ Brez DDV: 144.96€