Računalniki in avdio-video oprema

Prikaži:
Razvrsti po:
100BASE-FX MMF SC PCIe -10%

100BASE-FX MMF SC PCIe

Network Card ..

250.77€ 225.92€ Brez DDV: 185.18€

Acer A315-41-R3DP 15 -15%

Acer A315-41-R3DP 15" FHD|Ryzen3|8G|256SSD|Linux

Novi Acer Aspire 3 je prenosni računalnik, ki s svojim tankim dizajnom prinaša lahkotnost in enostav..

541.69€ 459.06€ Brez DDV: 376.28€

Acer A315-41-R98K 15 -15%

Acer A315-41-R98K 15" FHD|Ryzen3|4G|256SSD|W10

Novi Acer Aspire 3 je prenosni računalnik, ki s svojim tankim dizajnom prinaša lahkotnost in enostav..

590.94€ 505.08€ Brez DDV: 414.00€

Acer A315-53-35S5 15 -15%

Acer A315-53-35S5 15" FHD|i3|4G|256SSD|Linux

Novi Acer Aspire 3 je prenosni računalnik, ki s svojim tankim dizajnom prinaša lahkotnost in enostav..

466.20€ 395.08€ Brez DDV: 323.84€

Acer A315-53G-58ZL 15 -16%

Acer A315-53G-58ZL 15" FHD|i5Q|4G|256SSD|MX130|W10

Novi Acer Aspire 3 je prenosni računalnik, ki s svojim tankim dizajnom prinaša lahkotnost in enostav..

765.33€ 643.14€ Brez DDV: 527.16€

Acer A515-51G-56TJ 15 -15%

Acer A515-51G-56TJ 15" FHD|i5Q|6G|256SSD|MX150|W10

Video predstavitev: Novi Acer Aspire 5 je prenosnik za vsakogar. S čudovitim oblikovanjem, uporabo a..

806.31€ 689.15€ Brez DDV: 564.88€

Acer A515-52G-54WU 15 -13%

Acer A515-52G-54WU 15" FHD|i5Q|8G|512SSD|MX150|W10

Novi Acer Aspire 5 je prenosnik za vsakogar. S čudovitim oblikovanjem, uporabo aluminijeve zlitine i..

1,004.21€ 873.23€ Brez DDV: 715.76€

Acer A515-52G-58V5 15 -17%

Acer A515-52G-58V5 15" FHD|i5Q|8G|256SSD|MX150|W10

Novi Acer Aspire 5 je prenosnik za vsakogar. S čudovitim oblikovanjem, uporabo aluminijeve zlitine i..

968.33€ 800.27€ Brez DDV: 655.96€

Acer A717-71G-50B4 17 -12%

Acer A717-71G-50B4 17" FHD|i5Q|8G|256SSD|1050|W10

Aspire 7 je najelegantnejši predstavnik Aspire serije z strojno močjo, ki ji ni para. Za vse zahtevn..

1,047.94€ 919.25€ Brez DDV: 753.48€

Acer A717-71G-56PN 17 -18%

Acer A717-71G-56PN 17" FHD|i5Q|8G|256SSD|1050|Lx

Aspire 7 je najelegantnejši predstavnik Aspire serije z strojno močjo, ki ji ni para. Za vse zahtevn..

1,009.19€ 827.21€ Brez DDV: 678.04€

Acer A717-72G-72PC 17 -12%

Acer A717-72G-72PC 17" FHD|i7H|16G|512SSD|1060|Lx

Aspire 7 je najelegantnejši predstavnik Aspire serije z strojno močjo, ki ji ni para. Za vse zahtevn..

1,506.75€ 1,333.41€ Brez DDV: 1,092.96€