Računalniki in avdio-video oprema

Prikaži:
Razvrsti po:
100BASE-FX MMF SC PCIe -5%

100BASE-FX MMF SC PCIe

Network Card ..

237.22€ 225.92€ Brez DDV: 185.18€

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB -13%

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB

Lastnosti: Kompaktna ergonomična oblika Namenski sredinski gumb za dostop do menija z bližnjicami P..

142.77€ 124.15€ Brez DDV: 101.76€

3Dconnexion CadMouse, USB -17%

3Dconnexion CadMouse, USB

Lastnosti: Miška s 7 gumbi Sredinski gumb nadomešča klik s koleščkom Stranska palčna gumba z QucikZ..

148.98€ 124.15€ Brez DDV: 101.76€

3Dconnexion SpaceMouse Compact -12%

3Dconnexion SpaceMouse Compact

Lastnosti: Patentiran 3Dconnexion 6-Degrees-of-Freedom (6DoF) senzor za enostavno manipuliranje s 3..

172.05€ 152.26€ Brez DDV: 124.80€

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise Kit -12%

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise Kit

SpaceMouse Enterprise: SpaceMouse Enterprise je ultimativni 3D navigator za profesionalno uporabo. U..

583.64€ 516.50€ Brez DDV: 423.36€

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise, USB -12%

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise, USB

Lastnosti: 6-osni senzor 12 inteligentnih funkcijskih tipk Barvni LCD zaslon za vizualizacijo tipk ..

529.38€ 468.48€ Brez DDV: 384.00€

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless, torbica, USB (2019) + DARILO -16%

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless, torbica, USB (2019) + DARILO

Lastnosti: Univerzalni USB sprejemnik za brezžično povezavo (2.4 GHz) 6-osni senzor QuickView navi..

455.75€ 382.98€ Brez DDV: 313.92€

3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit -16%

3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit

SpaceMouse Wireless s torbico: 3Dconnexion SpaceMouse Wireless je 3D navigator, ki z zanesljivo brez..

277.35€ 233.07€ Brez DDV: 191.04€

3Dconnexion SpaceMouse Wireless, torbica, UR (2018) -15%

3Dconnexion SpaceMouse Wireless, torbica, UR (2018)

Lastnosti: Patentiran 3Dconnexion 6-Degrees-of-Freedom (6DoF) senzor za enostavno manipuliranje s 3..

208.68€ 176.85€ Brez DDV: 144.96€

Acer A315-41-R3DP 15 -15%

Acer A315-41-R3DP 15" FHD|Ryzen3|8G|256SSD|Linux

Video predstavitev: Novi Acer Aspire 3 je prenosni računalnik, ki s svojim tankim dizajnom prinaša l..

541.69€ 459.06€ Brez DDV: 376.28€