Akcija!

Prikaži:
Razvrsti po:
100BASE-FX MMF SC PCIe -4%

100BASE-FX MMF SC PCIe

Network Card ..

172.47€ 165.83€ Brez DDV: 135.93€

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless Left, USB -12%

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless Left, USB

GUMB ZA CAD PROFESIONALCESredinski gumb je zasnovan posebej za uporabnike CAD programov, ki potrebu..

157.49€ 139.37€ Brez DDV: 114.24€

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless, USB -15%

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless, USB

GUMB ZA CAD PROFESIONALCESredinski gumb je zasnovan posebej za uporabnike CAD programov, ki potrebu..

164.46€ 139.37€ Brez DDV: 114.24€

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB -15%

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB

Lastnosti: Kompaktna ergonomična oblika Namenski sredinski gumb za dostop do menija z bližnjicami P..

145.25€ 124.15€ Brez DDV: 101.76€

3Dconnexion CadMouse, USB -13%

3Dconnexion CadMouse, USB

Lastnosti: Miška s 7 gumbi Sredinski gumb nadomešča klik s koleščkom Stranska palčna gumba z QucikZ..

142.77€ 124.15€ Brez DDV: 101.76€

3Dconnexion SpaceMouse Compact -13%

3Dconnexion SpaceMouse Compact

Lastnosti: Patentiran 3Dconnexion 6-Degrees-of-Freedom (6DoF) senzor za enostavno manipuliranje s 3..

175.09€ 152.26€ Brez DDV: 124.80€