Akcija!

Prikaži:
Razvrsti po:
 BLACKVIEW S6 ZLAT -12%

BLACKVIEW S6 ZLAT

Blackview S6 ima razmerje zaslona 18:9. Zaslon tako sega čisto do konca stranskega roba. Poleg tega ..

154.02€ 136.30€ Brez DDV: 111.72€

 Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6G, 6GB GDDR6, PCI-E 3.0 -19%

Grafična kartica GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6G, 6GB GDDR6, PCI-E 3.0

GRAFIČNI PROCESOR: NVIDIA GeForce RTX 2060VODILO: PCI Express 3.0 x16POMNILNIK: 6GB GDDR6 192bitTAKT..

633.82€ 515.30€ Brez DDV: 422.38€

 Sandberg HDMI 2.0 4k kabel, 2m -12%

Sandberg HDMI 2.0 4k kabel, 2m

Ta kabel lahko uporabljate za povezavo naprav HDMI, kot so predvajalniki Blu-Ray ali igralne konzole..

31.35€ 27.50€ Brez DDV: 22.54€

 TP-LINK brezžična dostopna točka DECO M5 AC1300 - 3 pack -17%

TP-LINK brezžična dostopna točka DECO M5 AC1300 - 3 pack

Wi-Fi mesh omrežje, varnostna naprava (security box) in naprava za starševski nadzor, vse v  enem. D..

305.25€ 252.27€ Brez DDV: 206.78€

 Xerox toner za Phaser 3250 Hi cartridge 5k -12%

Xerox toner za Phaser 3250 Hi cartridge 5k

za: Phaser 3250 kapaciteta: 5k..

173.10€ 151.84€ Brez DDV: 124.46€

100BASE-FX MMF SC PCIe -9%

100BASE-FX MMF SC PCIe

Network Card ..

248.51€ 225.92€ Brez DDV: 185.18€