Akcija!

Prikaži:
Razvrsti po:
 AMD Ryzen Threadripper 2950X procesor-16 %

AMD Ryzen Threadripper 2950X procesor

podnožje: Socket sTR4 takt procesorja: 3.5 GHz, do 4.4 v Turbo načinu št. jeder/niti: 16/32 predpomn..

1,318.90€ 1,108.32€Brez DDV: 908.46€

 BLACKVIEW A10 ZLAT + Darilo: etui-17 %

BLACKVIEW A10 ZLAT + Darilo: etui

Blackview A10 je pametni telefon z elegantno obliko, saj v debelino meri le 8,8mm. Posebna tekstura ..

117.18€ 96.84€Brez DDV: 79.38€

 BLACKVIEW S6 ZLAT-14 %

BLACKVIEW S6 ZLAT

Blackview S6 ima razmerje zaslona 18:9. Zaslon tako sega čisto do konca stranskega roba. Poleg tega ..

158.11€ 136.30€Brez DDV: 111.72€

 TP-LINK brezžična dostopna točka DECO M5 AC1300 - 3 pack -12 %

TP-LINK brezžična dostopna točka DECO M5 AC1300 - 3 pack

Wi-Fi mesh omrežje, varnostna naprava (security box) in naprava za starševski nadzor, vse v  enem. D..

359.83€ 315.64€Brez DDV: 258.72€

 Xerox toner za Phaser 3250 Hi cartridge 5k-19 %

Xerox toner za Phaser 3250 Hi cartridge 5k

za: Phaser 3250 kapaciteta: 5k..

186.76€ 151.84€Brez DDV: 124.46€

100BASE-FX MMF SC PCIe-2 %

100BASE-FX MMF SC PCIe

Network Card ..

230.44€ 225.92€Brez DDV: 185.18€