Išči

Iskalni kriterij

Izdelki kateri se ujemajo z kriterijem iskanja

Prikaži:
Razvrsti po:
 	Intel NUC kit i3 NUC7I3BNK -12%

Intel NUC kit i3 NUC7I3BNK

Procesor: Intel Core i3 7100U, 2,4 GHz Dual Core 7. generacije, 3MB cache, 15W TDP Pomnilnik: 2×DDR4..

364.78€ 322.81€ Brez DDV: 264.60€

100BASE-FX MMF SC PCIe -9%

100BASE-FX MMF SC PCIe

Network Card ..

182.42€ 165.83€ Brez DDV: 135.93€

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless Left, USB -9%

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless Left, USB

GUMB ZA CAD PROFESIONALCESredinski gumb je zasnovan posebej za uporabnike CAD programov, ki potrebu..

153.31€ 139.37€ Brez DDV: 114.24€

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless, USB -13%

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless, USB

GUMB ZA CAD PROFESIONALCESredinski gumb je zasnovan posebej za uporabnike CAD programov, ki potrebu..

160.28€ 139.37€ Brez DDV: 114.24€

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB -9%

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB

Lastnosti: Kompaktna ergonomična oblika Namenski sredinski gumb za dostop do menija z bližnjicami P..

136.56€ 124.15€ Brez DDV: 101.76€

3Dconnexion CadMouse, USB -9%

3Dconnexion CadMouse, USB

Lastnosti: Miška s 7 gumbi Sredinski gumb nadomešča klik s koleščkom Stranska palčna gumba z QucikZ..

101.78€ 92.52€ Brez DDV: 75.84€

3Dconnexion SpaceMouse Compact -12%

3Dconnexion SpaceMouse Compact

Lastnosti: Patentiran 3Dconnexion 6-Degrees-of-Freedom (6DoF) senzor za enostavno manipuliranje s 3..

172.05€ 152.26€ Brez DDV: 124.80€

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise Kit -17%

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise Kit

SpaceMouse Enterprise: SpaceMouse Enterprise je ultimativni 3D navigator za profesionalno uporabo. U..

602.93€ 502.44€ Brez DDV: 411.84€

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise, USB -13%

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise, USB

Lastnosti: 6-osni senzor 12 inteligentnih funkcijskih tipk Barvni LCD zaslon za vizualizacijo tipk ..

538.75€ 468.48€ Brez DDV: 384.00€

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless, torbica, USB (2019) -13%

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless, torbica, USB (2019)

Lastnosti: Univerzalni USB sprejemnik za brezžično povezavo (2.4 GHz) 6-osni senzor QuickView navig..

440.43€ 382.98€ Brez DDV: 313.92€