Išči

Iskalni kriterij

Izdelki kateri se ujemajo z kriterijem iskanja

Prikaži:
Razvrsti po:
 Edimax ES-5800G V3 8 portni Gigabit switch Edimax ES-5800G V3 8 portni Gigabit switch -15%

Edimax ES-5800G V3 8 portni Gigabit switch Edimax ES-5800G V3 8 portni Gigabit switch

št. priključkov: 8×RJ-45 10/100/1000 Mb/s hitrost prenosa: 10/100/1000 Mb/s dimenzije: 136×76×25.5mm..

31.04€ 26.30€ Brez DDV: 21.56€

 TP-LINK brezžična dostopna točka DECO M5 AC1300 - 3 pack -15%

TP-LINK brezžična dostopna točka DECO M5 AC1300 - 3 pack

Wi-Fi mesh omrežje, varnostna naprava (security box) in naprava za starševski nadzor, vse v  enem. D..

269.98€ 230.75€ Brez DDV: 189.14€

100BASE-FX MMF SC PCIe -11%

100BASE-FX MMF SC PCIe

Network Card ..

185.73€ 165.83€ Brez DDV: 135.93€

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless Left, USB -13%

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless Left, USB

GUMB ZA CAD PROFESIONALCESredinski gumb je zasnovan posebej za uporabnike CAD programov, ki potrebu..

160.28€ 139.37€ Brez DDV: 114.24€

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless, USB -9%

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless, USB

GUMB ZA CAD PROFESIONALCESredinski gumb je zasnovan posebej za uporabnike CAD programov, ki potrebu..

153.31€ 139.37€ Brez DDV: 114.24€

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB -15%

3Dconnexion CadMouse Wireless, USB

Lastnosti: Kompaktna ergonomična oblika Namenski sredinski gumb za dostop do menija z bližnjicami P..

146.49€ 124.15€ Brez DDV: 101.76€

3Dconnexion CadMouse, USB -16%

3Dconnexion CadMouse, USB

Lastnosti: Miška s 7 gumbi Sredinski gumb nadomešča klik s koleščkom Stranska palčna gumba z QucikZ..

112.89€ 94.87€ Brez DDV: 77.76€

3Dconnexion SpaceMouse Compact -10%

3Dconnexion SpaceMouse Compact

Lastnosti: Patentiran 3Dconnexion 6-Degrees-of-Freedom (6DoF) senzor za enostavno manipuliranje s 3..

169.00€ 152.26€ Brez DDV: 124.80€

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise Kit -15%

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise Kit

SpaceMouse Enterprise: SpaceMouse Enterprise je ultimativni 3D navigator za profesionalno uporabo. U..

592.88€ 502.44€ Brez DDV: 411.84€