TP-Link JetStream 16-Portni Gigabit L2 Managed Switch (Stikalo) + 2x SFP vhod

-18% TP-Link JetStream 16-Portni Gigabit L2 Managed Switch (Stikalo) + 2x SFP vhod

Način plačila

Pri nas lahko plačate s karticami!

Kljub našemu neprestanemu trudu vam ne moremo zagotoviti, da objavljene cene, informacije in slike ne vsebujejo napak in pomanjkljivosti, ki niso pravne osnove za pritožbe.

TP-Link JetStream 16-Portni Gigabit L2 Managed Switch (Stikalo) + 2x SFP vhod, #TP-LINK, Bela tehnika/Gospodinjski aparati/Razno, Mrežna oprema, Stikala, (T2600G-18TS (TL-SG3216))

Lastnosti:

  • 16 Gigabit RJ45 Ports in 2 Gigabit SFP Slots
  • Izbira RJ45 ali Micro-USB Console Port
  • L2+ feature - Static Routing, Statično usmerjanje pomaga pri usmerjanju notranjega prometa za učinkovitejšo uporabo omrežnih virov
  • IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, preverjanje pristnosti 802.1X in polmer vam nudijo zanesljive varnostne strategije
  • L2/L3/L4 QoS in IGMP ki optimizirata glasovno in video aplikacijo

Podrobnejše lastnosti:

PERFORMANCE
Switching Capacity 36Gbps
Packet Forwarding Rate 26.78Mpps
MAC Address Table 8k
Jumbo Frame 9216 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 and L2+ Features Static Routing
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based ACL
Security IP-MAC-Port Binding
AAA
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL
DHCPv6 Snooping
IPv6 Interface
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
IPv6 ACL
IPv6 Interface
IPv6 Routing
DHCPv6 Relay
DHCPv6 Snooping
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-Link private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
PPPoE Circuit ID
DHCP Relay
DHCP Server
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
DDM
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents Switch
Power Cord
Quick Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® XP, Vista™, 7, 8, 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 100/1000Mbps SFP Slots
1 RJ45 Console Port
1 Micro-USB Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity 0
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption Maximum : 11.47W (220V/50Hz)
Dimensions ( W x D x H ) 17.3*8.7*1.7 in.(440*220*44 mm)
Mounting Rack Mountable
Max Power Consumption 11.47W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 39.14 BTU/h

Več: https://www.tp-link.com/uk/business-networking/managed-switch/t2600g-18ts/

  • TP-LINK
  • Šifra: T2600G-18TS (TL-SG3216)
  • Razpoložljivost: Na zalogi
  • Stroški dostave: 4.10€
  • 205.67€
  • 168.58€
  • Brez DDV: 138.18€
Nakup na obroke (NLB kartice z odloženim plačilom): 2 x 88.93€


Prihranite: 37.09€ ali 18.03%


Vsa spletna naročila večja od 199 € + DDV (242,78 € z DDV) vam pošljemo brezplačno.

Oznake: link, mrezna, razno, aparati, oprema, stikala, sg3216, 18ts, t2600g, gospodinjski, tehnika, gigabit, portni, jetstream, managed, switch, vhod, stikalo, bela, TP-Link, JetStream, 16-Portni, Gigabit, Managed, Switch, (Stikalo), Bela tehnika/Gospodinjski aparati/Razno, Mrežna oprema, Stikala