HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR

-16% HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR

Način plačila

Pri nas lahko plačate s karticami!

Kljub našemu neprestanemu trudu vam ne moremo zagotoviti, da objavljene cene, informacije in slike ne vsebujejo napak in pomanjkljivosti, ki niso pravne osnove za pritožbe.

Specifikacije
Dimenzije 1.38 x 5.57 x 1.19 cm (Š x G x V)
Garancija 1 leto
Managment NE
Montaža V prosto SFP+ mesto na stikalu
Opcije CENA ZA ZALOGO
Opis HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR
Ostalo 62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-400m je odvisna od tipa optičnega kabla (OM3, OM4)
Performanse Data Transfer Rate: 10 Gbps Full-duplex; Multi Mode 850 nm
Priključki 1 LC 10GBASE-SR port; Duplex: full only
Teža 0.02 kg
  • 173.64€
  • 145.91€
  • Brez DDV: 119.60€
Nakup na obroke (NLB kartice z odloženim plačilom): 2 x 76.97€


Prihranite: 27.72€ ali 15.97%


Vsa spletna naročila večja od 199 € + DDV (242,78 € z DDV) vam pošljemo brezplačno.

Oznake: oprema, mrezna, hewlett, enterprise, znet084, packard, video, transceiver, renew, jd092br, racunalniki, avdio, x130, X130, SFP+, Transceiver, , JD092BR, Računalniki in avdio-video oprema, Mrežna oprema