100BASE-FX MMF SC PCIe

-2% 100BASE-FX MMF SC PCIe

Način plačila

Pri nas lahko plačate s karticami!

Kljub našemu neprestanemu trudu vam ne moremo zagotoviti, da objavljene cene, informacije in slike ne vsebujejo napak in pomanjkljivosti, ki niso pravne osnove za pritožbe.

100BASE-FX MMF SC PCIe, #LevelOne, Računalniki in avdio-video oprema, Mrežna oprema, (FNC-0115)

Network Card

  • Ogledov: 53
  • LevelOne
  • Šifra: FNC-0115
  • Razpoložljivost: Na zalogi
  • Stroški dostave: 4.10€
  • 169.15€
  • 165.83€
  • Brez DDV: 135.93€
Nakup na obroke (NLB kartice z odloženim plačilom): 2 x 87.48€


Prihranite: 3.32€ ali 1.96%


Vsa spletna naročila večja od 199 € + DDV (242,78 € z DDV) vam pošljemo brezplačno.

Oznake: oprema, mrezna, levelone, video, avdio, pcie, racunalniki, 100base, 100BASE-FX, PCIe, Računalniki in avdio-video oprema, Mrežna oprema