Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D

-12% Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D

Način plačila

Pri nas lahko plačate s karticami!

Kljub našemu neprestanemu trudu vam ne moremo zagotoviti, da objavljene cene, informacije in slike ne vsebujejo napak in pomanjkljivosti, ki niso pravne osnove za pritožbe.

Specifikacije
Dimenzije 5.69 x 1.37 x 1.22 cm (Š x G x V)
Garancija Lifetime*
Managment NE
Montaža V prosto SFP mesto na stikalu
Opis Aruba X121 1G SFP LC SX Transceiver, J4858D
Ostalo 62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-550m je odvisna od tipa optičnega kabla
Performanse Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex
Priključki 1 LC 1000BASE-SX port; Duplex: full only
Teža 0.02 kg
  • 285.34€
  • 250.30€
  • Brez DDV: 205.16€
Nakup na obroke (NLB kartice z odloženim plačilom): 6 x 44.01€


Prihranite: 35.04€ ali 12.28%


Vsa spletna naročila večja od 199 € + DDV (242,78 € z DDV) vam pošljemo brezplačno.

Oznake: oprema, mrezna, hewlett, enterprise, yj4858d, packard, video, xcvr, 500m, j4858d, racunalniki, avdio, aruba, Aruba, XCVR, , J4858D, Računalniki in avdio-video oprema, Mrežna oprema